Верифицированный профиль
2
Года опыта
1
Верифицированная рекомендация
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
94
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
4231
Последний визит на сайт
вчера
Маю досвід в продажі, купівлі та оренді житлової та комерційної нерухомості. Знання ринку, вміння прогнозувати тенденції та використання найефективніших інструментів які дозволяють мені максимально ефективно вирішувати завдання. Прагну досягати найкращих результатів для своїх клієнтів пропонуючи індивідуальний підхід, повний супровід угоди та максимальну прозорість у роботі

Продажа коммерческой недвижимости (4)

  • Альянс
    45 000 $
    2 500 $/м²

    Квітневий пер., 1

    многофункциональное помещение
    18 м²
    2 нед. назад
    Продається комерційне приміщення біля словацького кордону. Знаходиться в клубному містечку «Шервуд». Світло, інтернет, вода та каналізація є. Вікна виходять на вулицю. Ідеально підійде під магазин, салон, офіс, тощо. Опалення індивідуальне електричне. Відеоспостереження на території здійснюється. Також є парковка для автомобілів.
    Риелтор
  • Альянс
    125 000 $
    625 $/м²

    Яноша Недецеї ул., 34

    многофункциональное помещение
    200 м²
    3 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення в центрі Мукачева вул. Яноша Недецеї Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення у самому серці міста — чудовий варіант для інвесторів або власного бізнесу. ✔️ Загальна площа: 200 м² ✔️ Центральні комунікації ✔️ Наразі приміщення здане в оренду — стабільний дохід з першого дня Ціна: 125 000$ Підійде під різні види діяльності: офіс, салон, магазин, медичний кабінет тощо. [телефон скрыт]Неллі https://[ссылка скрыта].ua/
    Риелтор
  • Альянс
    1 400 000 $
    1 400 $/м²

    Генерала Свободи ул., 9-А

    многофункциональное помещение
    1000 м²
    3 нед. назад
    ☑️Продаж комерційного приміщення в м. Ужгород, по вул. Генерала Свободи ☑️ Загальна площа 1000 кв.м. Є можливість зробити 2 окремих приміщення по 500 кв.м з спільним центральним входом. У даному приміщенні чорнове оздоблення. За потреби є можливість перепланування . Електрика 200 кВт Всі комунікації замінені, нові склопакети. Є облаштована прибудинкова територія, паркомісце. Зроблено сучасний та стильний фасад. Ця пропозиція ідеально підійде під заклад освіти (школа, дитячий садок) , медичний заклад, банківська установа, тощо. Перевагою розташування цього обʼєкту є його розташування: розвинутий, густонаселений район, який стрімко розвивається. Ціна 1 400$ за кв. м. [телефон скрыт]Неллі Я...
    Риелтор
  • Альянс
    35 000 $
    852 $/м²

    Добролюбова ул., 6

    многофункциональное помещение
    41 м²
    1 мес. назад
    ✅Продаж офісного приміщення Район Загорської Продається офісне приміщення в квартирному будинку на першому поверсі. Ідеально під офіс, адвокатську діяльність або інший бізнес. Площа — 41 кв.м Кількість кімнат — 2 Зручна та прохідна локація — поруч суд та вся необхідна інфраструктура Поверх — 1-й Ціна — 35 000 $ Тел. [телефон скрыт]Неллі
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.